Volejte: +420 257 215 242 nebo proveďte online rezervaciRezervovat nyní

Poloha

Hotel Nad Královnou *** se nachází na okraji Prahy ve Zbraslavi. Od historického centra Prahy je vzdálen cca 15 – 20 minut autem nebo veřejnou dopravou.

Pokud přijíždíte autem po Pražském okruhu z dálnice D1 nebo D5, vyjeďte na mimoúrovňové křižovatce v Lochkovském údolí směrem na Strakonice.

Pokud přijíždíte do Prahy ze směru Příbram po rychlostní silnici R4, jeďte výjezdem na čtvrtém kilometru na Praha-Zbraslav.

Hotel je také velmi dobře dostupný z Prahy městskou hromadnou dopravou. Linka 129, nebo 318 ze Smíchovského nádraží vás doveze až na zastávku Žabovřesky – do těsné blízkosti hotelu Nad Královnou.

Pokud podnikáte cyklovýlet na kole po cyklostezce Modřany – Zbraslav a směřujete dále na brdský hřeben přes Baně, Jíloviště, Černolice – hotel a restaurace Nad Královnou je přímo na cyklotrase.

Ve Zbraslavi a jejím okolí, najdete mnoho možností na výlet, ať už pěšky či na kole. Jen namátkou lze zmínit lesopark Belveder, Borovičky v těsné blízkosti hotelu. Dále keltské Oppidum Závist, vysílač Cukrák, Černolické skály, Brdské lesy.